Air sistema

Pradžia Air sistema

Profoto Air sistema

CONTROL THE SHOOT FROM THE PALM OF YOUR HAND

Į Air sistemą įeina

 


 

VIDEO

Volvo fotosesija su Profoto Air

Capture One 

Profoto Air Sync

Profoto Air Sync

Šis nedidukas, rankinis prietaisas, sveriantis tik 70 g (su baterijomis) – puikus sprendimas, kai reikia paleisti blykstę kartu su kamera arba neribotą skaičių kamerų belaidžiu būdu. Air Sync veikia iki 300 m atstumu ir yra aprobuotas visame pasaulyje.

Profoto Air Remote

Air remote yra unversalus kaip ir Air Sync, tačiau išplečia funkcionalumą – leidžia visapusiškai valdyti blykstę, įskaitant šviesos stiprio ir modeliavimo reguliavimą. Air Remote veikia su visais generatoriais su įmontuotu Air imtuvu. (nuotolinis valdymas neveikia su AirS)

Profoto Air USB

Air USB 2.0 siųstuvas/imtuvas sujungia programą Profoto Studio 3 su visa jūsų įranga, susieta Air sistema. Kitaip sakant, atsisveikinkite su USB kabeliais ir naudokitės belaidžiu ryšiu! (nesuderinama su AirS)

Profoto Studio 3 programinė įranga

Profoto Studio 3 (nemokama) – galingas įrankis, leidžiantis fotografui valdyti savo Profoto šviesos įrangą tiesiog kompiuteriu. (belaidžiam valdymui reikalingas Profoto Air USB)

Profoto Studio įskiepis programai Capture One

Atsisiųskite Profoto Studio įskiepį (nemokamai) ir visapusiškai valdykite visą su Air sistema suderinamą Profoto įrangą tiesiog Capture One Pro programa.

Profoto Sync kabeliai

Šie kabeliai skirti sujungti Air Sync/Remote su jūsų blykstėmis. Taip pat galima panaudoti bet kokios kameros, neturinčios hot shoe, sujungimui su Air Sync/Remote.

Profoto Air kameros paleidimo kabeliai

Pasirinkite kabelį, tinkantį jūsų kamerai, ir sujunkite su Air Sync/Remote. Tuomet naudokite antrą Air Sync/Remote pultelį ir valdykite kamerą net iki 300 m atstumu. Su papildomais paleidimo kabeliais, galite valdyti neribotą kamerų skaičių vienu metu!

PROFOTO AIR INSIDE

Šis simbolis žymi įrenginius, kuriuose įmontuotas Air imtuvas, leidžiantis suderinti įrenginį su Profoto Air sistema. Tai nepriekaištingo bevielio ryšio garantija.

STEP-BY-STEP GIDAS

Step-by-step gidas kaip naudotis Profoto paleidimo kabeliais kartu su Profoto Air Sync/Remote ir jūsų kamera. Atsisiųsti PDF.

KABELIO/KAMEROS SUDERINAMUMAS

Nežinote, kokios jungties reikia jūsų kamerai? Tai rasite kabelio/kameros suderinamumo lentelėje. Atsisųsti PDF.